Oferty pracy

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Front-End Developer
Miejsce pracy: biuro w Krakowie / zdalnie
Wielkość: ½, ¾ lub cały etat

Obowiązki:
• Tworzenie i rozwój warstwy front-end’owej aplikacji
• Współpracę z programistami back-end
• Dbanie o wysoką jakość kodu
• Praca w oparciu o Agile

Wymagania:
• Minimum rocznego doświadczenia komercyjnego w pracy w języku HTML5, CSS3, Responsive Web Desing
• Bardzo dobra znajomość JavaScript
• Znajomość technologii AngularJS mile widziana
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Dobra znajomość Git, jQuery
• Mile widziana znajomość NodeJS, Angular, Vue, Bootstrap

Oferujemy:
• Pracę zdalną lub w naszym biurze w Krakowie
• Stały rozwój kwalifikacji zawodowych, wymiana doświadczeń
• Stabilną pracę wśród profesjonalistów
• Urozmaicony zakres prowadzonych projektów

CV z krótką informacją o wykonanych projektach prześlij na adres: biuro@netpistols.pl

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Programista PHP

Opis stanowiska:
Poszukujemy programistów PHP, którzy mogą pomóc na cały etat i przy dorywczych pracach. Projekty tworzymy głównie na WordPress oraz Laravelu.

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość PHP + OOP
• Bardzo dobra znajomość baz danych MySQL i optymalizacji zapytań SQL
• Znajomość systemu kontroli wersji GIT
• Znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie czytania dokumentacji technicznych
• Znajomość HTML/CSS/Bootstrap/JavaScript
• Umiejętność organizacji własnej pracy oraz samodzielność
• Umiejętność tworzenia kodu dobrej jakości oraz znajomość wzorca MVC

Oferujemy:

CV z krótką informacją o wykonanych projektach prześlij na adres: biuro@netpistols.pl

W przesłanym CV wpisz klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 Poz. 883, z późn. zm.)”.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.